Kino 7D w Ustroniu Morskim

Miejscem, które na pewno trzeba rozważyć jako cel wakacyjnej podróży jest z pewnością Ustronie Morskie. Ta niewielka wieś położona w województwie zachodniopomorskim jest bowiem bardzo często odwiedzana przez licznych turystów. Niech Was nie zmyli jej niezbyt duża powierzchnia. Miejscowość ta dysponuje bowiem bardzo szeroką gamą atrakcji i miejsc, w które można się udać przybywając w te rejony. Co niezmiernie istotne spora grupa osób, która przybywa tu dość systematycznie. Jest to wprost niepodważalną wizytówką tejże okolicy.

Wybierając Ustronie Morskie z pewnością rekomenduje się, by zarezerwować sobie trochę więcej dni, co jest spowodowane niesłychanie wieloma atrakcjami, do których możemy się udać w tym miejscu. Funkcjonuje tu również wiele hoteli i pensjonatów > zobacz więcej. Noclegi najlepiej rezerwować telefonicznie, bezpośrednio u właścicieli. Propozycji jest wiele, iż z pewnością każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Trzeba podkreślić, iż Ustronie Morskie jest również idealnym miejscem na wakacje z najmłodszymi członkami rodziny. Znajdą tu oni cała masę atrakcji, a także i opiekujący się nimi rodzice będą z tego zadowoleni. Trzeba podkreślić, iż właściciele obiektów coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przybywających w to miejsce turystów i z tego też powodu oferują oni wszelakie atrakcje także dla najmłodszych. Wśród nich wymienić należy chociażby wspaniałe place zabaw, na których również niejednokrotnie spotkać można odpowiednio do tego wyszkolonych animatorów, którzy w jak najlepszy sposób są w stanie zająć się naszymi pociechami. To jednak jest tylko początek. Dopiero wybierając się w miasto co rusz natknąć się możemy na atrakcje nie z tej ziemi. Wymienić tu należy chociażby Kino 7D. Ta niebywała atrakcja umieszczona została przy ulicy Chrobrego 20. Jest to wręcz idealny punkt, do którego można się udać w bardziej deszczowe dni, gdy pogoda zbytnio nie pozwala na wygrzewanie się w słonecznych promieniach. Bez wątpienia ta rozrywka nowej generacji spodoba się nie tylko najmłodszym ale również dorosłym, którzy tu z nimi przybędą. Wszystko wynika z faktu, iż nie jest do tradycyjne kino, do którego to jesteśmy przyzwyczajeni. Nie tylko to ale wszystkie kina 7D są gwarancją dodatkowych emocji i wrażeń dla chętnych, którzy zdecydują się je odwiedzić. Także efekty specjalne są tu jeszcze bardziej rozbudowane niż w przypadku innych kin. Do dyspozycji są tu: wiatr, którego porywy mogą sięgać do nawet 60 kilometrów na godzinę, ciepło, dym, bańki mydlane, zapach czy też odczuwanie w postaci łaskotania nóg czy też pleców. Sale są wyposażone w odpowiednie kinowe fotele, które sprawiają dodatkowy sensoryczny efekt. Całość powoduje, iż czujemy się jak w innym wymiarze, emocje gwarantowane!

One thought on “Kino 7D w Ustroniu Morskim

  1. kino 7d? Ciekawa jestem co to takiego, bo do tej pory słyszałam o 3 i 4d ciekawe.. na pewno warto się wybrać -pytanie jaki koszt takiej atrakcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *